Sosyal Medya >
Search

Akranlarım

Kardelen’den mesaj

Merhaba, aşağıda akran süpervizyonu kapsamında buluştuğum meslektaşlarımın isimlerini ve bilgilerini bulabilirsiniz. İlginizi çeken biri ile iletişime geçmek isterseniz tüm iletişim bilgileri sayfalarında mevcut. İletişime geçme konusunda ben aracılık yapıyor olmayacağım.

Burada gördüğünüz uzmanların çalışma biçimlerinin benimle bir bağlantısı yoktur. Bana bağlı çalışmıyorlar, herkes kendi alanında kendi yöntemleri ile çalışıyor. Ortak ve ortak olmayan yönlerimiz olacaktır. Hizmetin içeriği, süreci, ücreti ve kalitesi iletişimde olduğunuz kişiye bağlıdır.

Bu sayfa akranlarımın görünürlüğünü arttırabilmek, bir uzman ile çalışmak isteyen kişileri onlara uygun olabilecek kişilerle bir araya getirmek adına hazırlanmıştır.

Ayça GÜRLER
Ayça GÜRLER

Merhaba, Ben Ayça Gürler. Ankara’da yaşıyorum. İstanbul Üniversitesi psikoloji lisans mezunuyum.

Ebru KESKİN
Ebru KESKİN

Merhaba, Ebru ben. Çoğunlukla ilişkilerle kendimizi tanıyoruz, değerlendiriyoruz, kavrıyoruz ve bazen öğreniyoruz.

Didem GENÇTÜRK
Didem GENÇTÜRK

Merhaba, Yaşıyor olmak, insan olmak… Hem çok basit hem çok karmaşık. Hem herkes gibi hem de herkesten farklı....

Özlem BOZKAN
Özlem BOZKAN

Merhaba Ben Özlem Bozkan. Bana göre yaşam bir yolculuk. Bazen başkalarıyla aynı rotada gitseniz bile yaşadıklarınız, gördükleriniz, hissettikleriniz, düşündükleriniz farklı olabilir.

Özge CAN
Özge CAN

Merhaba ben Özge, İnsan bugünü ve dünü ile bir bütün ve zaman zaman girdiği kısır döngüden yarınını değiştirebilecek yeteneğe de sahip dengeyi korumak için çabalayan bir varlık olarak görüyorum....