Sosyal Medya >
Search

Özlem Bozkan

Merhaba

Ben Özlem Bozkan. Bana göre yaşam bir yolculuk. Bazen başkalarıyla aynı rotada gitseniz bile yaşadıklarınız, gördükleriniz, hissettikleriniz, düşündükleriniz farklı olabilir. Bazen sakin bir yolculuk tam tersine dönebilir. Burada sizin yaşam yolculuğunuzu ve deneyimlerinizi psikoloji penceresinden konuşmak ve size yardımcı olmak için varım.

LİSANS EĞİTİMİM VE SONRASINDA NELER YAPTIM?

Çalışmalarım ise kısaca şöyle oldu. 2012’de Orta Doğu Teknik Üniversitesi KKK Psikoloji Bölümünden, 2017’de Ege Üniversitesi Aile Danışmanlığı Yüksek Lisans Programı’ndan mezun oldum. Lisans ve lisansüstü eğitimlerim sırasında Erasmus Programı ile Avusturya Graz Üniversitesinde 6 ay, Almanya Ruhr Üniversitesinde 6 ay eğitim alma fırsatı yakaladım. 2012’de mezun olduktan sonra önce bir kreşte bir yıl sonra bir özel eğitim merkezinde beş yıl sonrasında ise bir kolejde ise üç yıl uygulamalı çalışmalarımı yürüttüm. Çalışma yaşamıma başladığım yıldan itibaren ise diğer işlerime eş zamanlı olarak danışmanlık ve terapi hizmeti vermeye devam ettim. Şimdi ise sadece psikoterapi alanında çalışıyorum.

 

NELER YAPIYORUM ?

Genç (12-17 yaş), genç yetişkin (18-30 yaş) ve yetişkin bireyler ile yüz yüze veya online terapi hizmeti veriyorum. Yaptığım çalışmaların başlıkları ise genel olarak kaygı sorunları, arkadaşlık ilişkileri, romantik ilişkiler, LGBT, öfke, özgüven,öz şefkat, riskli davranış, travma, panik bozukluk, depresyon konularından oluşabiliyor.

 

HANGİ YAKLAŞIMLARDAN FAYDALANIYORUM?

Bilişsel davranışçı model ve EMDR terapi teknikleri ile çalışmalarımı sürdürüyorum. Ayrıca izin veren danışanlarım için sık aralıklarla süpervizyon alıyorum.

 

BANA NASIL ULAŞABİLİRSİN?

E-mail: uzmanpsikologozlem@gmail.com

Telefon numarası: 0 536 343 42 69

Instagram hesabı: @birbaskapsikolog