Sosyal Medya >
Search

Introducing Essentials Theme

Merhaba, Ebru ben.

Çoğunlukla ilişkilerle kendimizi tanıyoruz, değerlendiriyoruz, kavrıyoruz ve bazen öğreniyoruz. Hayatta zorlukla geçtiğimiz bir dönemde destek gördüğümüzde zorlukların daha az zarar verdiğini biliyorum. Bu destek bazen iyi bir arkadaşlık ilişkisi, bazen bedenimizle kurduğumuz bir ilişki bazen de dışarıdan destek aldığımız bir başka ilişki… Psikolojik danışma alıyor olmak da bir ilişki kurma biçimi. Duyguların yoğunlukla, davranışların ve olayların çoklukla incelendiği bir ilişki. Ben kendi eğitimlerim ve kendi üslubumca bu yolculukta size destek olmak isterim.

 
LİSANS VE SONRASI
 
2015 yılında Çukurova Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümünden mezun oldum. Lisanstan sonra eğitimler aldım: Bilişsel Davranışçı Terapi, Kabul ve Kararlılık Terapisi. 2017 yılında girdiğim Çağ Üniversitesi Psikoloji bölümünde yüksek lisansımı tamamladım.
 

NE YAPIYORUM?

Lisanstan sonra bir eğitim kurumunda üniversiteye hazırlanan lise öğrencileri ve lise mezunu gruplarla çalıştım. Okulda ergenlerle; kişisel-sosyal, akademik ve mesleki alanlarda bireysel danışma ve grup görüşmeleri yapıyorum. Esas çalışma alanım okul olmakla birlikte, okul dışında da ergen ve yetişkinlere bireysel psikolojik danışma hizmeti veriyorum.
 

BANA NASIL ULAŞIRSINIZ?

E-posta: pdebrukeskin@gmail.com

Instagram hesabı: @pdebrukeskin